MENU

O projektu

V rámci developerského projektu jsou etapově budovány moderní řadové domy v lokalitě Na Kopcích v Třebíči. Dokončením čtvrté jsme do této zástavby přispěli již 44 řadovými domy.

Domy, jejichž součástí je i garáž, budou prodávány ve stádiu dokončených hrubých staveb včetně výplní, zateplení a fasádní úpravy. Předmětem prodeje je samozřejmě i pozemek se zahradou a přípojky inženýrských sítí. Prázdné vnitřky domů jsou pro budoucí majitele příležitostí vytvořit si bydlení přesně podle svých představ a možností.

Vážení zájemci o bydlení v řadových domech Na Kopcích, rádi bychom Vás informovali, že prodej domů V. etapy projektu výstavby řadových domů Na Kopcích byl již zahájen, dostupnost vybraného RD si prosím ověřte v sekci „Aktuální etapa“.

Postup prodeje je následující. Vzhledem k rozpracovanosti projektu nebudou rezervační smlouvy, ale klienti budou vyzváni rovnou k podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Po složení celé kupní ceny následuje podpis Kupní smlouvy a převod vlastnických práv do katastru nemovitostí.

Více informací o jednotlivých domech na záložce Aktuální etapa.