MENU

FAQ

Co všechno je v ceně?

Pracovně tomu říkáme „holostavba“! Zjednodušeně je to pozemek s přípojkami IS, hrubá stavba, výplně (okna, vstupní dveře a garážová vrata), zateplení domu s fasádní úpravou, příprava pro osazení předokenních žaluzií. Součástí kupní ceny jsou i zpevněné plochy před domem.

Jak budou vypadat interiéry domu?

Vnitřky domu jsou dokončeny v rozpracovanosti hrubé stavby. Tzn., že když vejdete do domu uvidíte jenom nosné zděné stěny, na podlaze ochranný betonový potěr chránící izolaci základové desky a přípojná místa vody, elektro a odpadů.

Co když chci dokončit dům na klíč…

Tuto službu pro klienty neposkytujeme. Můžeme Vám ale doporučit na základě zkušeností klientů z předchozích etap některé z firem, či živnostníků, se kterými měli naši klienti dobré zkušenosti.

Proč prodáváte nedokončené domy?

Je to vyzkoušený koncept, který se v předešlých etapách velmi osvědčil. Dáváme Vám tímto příležitost vytvořit si interiéry Vašeho bydlení dle Vašich představ a požadavků. Zároveň je to pro Vás příležitost ušetřit za předpokladu, že jste schopni si některé profese zajistit sami. Na druhou stranu tímto systémem výstavby udržujeme urbanistickou jednotu zastavěného území.

Co všechno budu muset dodělat, abychom mohli v domě bydlet?

Jednoduše řečeno – kompletní vnitřky. Nejspíš začnete vyzděním nenosných příček. Pak bude potřeba připravit vnitřní rozvody elektro, vody. Pak přijde na řadu omítání, obkládání, případné SDK stropy. Další v pořádí bude nejspíš vylití podlah. No a pak už to budou věci designového charakteru – zařízení koupelen, povrchy podlah, interiérové dveře, kuchyňská linka, nábytek, dekorace… Je potřeba také myslet na zařízení zahrady vč. venkovní terasy a oplocení.